II miejsce w konkursie na projekt boxu inspirowanego stylem znanego projektanta mody


Konkurs ten polegał na zaprojektowaniu boxa inspirowanego stylem znanego projektanta mody. Ja wybrałam Karla Lagerfelda. Z pośród ponad pięćdziesięciu zgłoszonych prac do ścisłego finału zakwalifikowało się pięć projektów, w tym także mój, który ostatecznie zajął zaszczytne II miejsce, ze wspaniałą nagrodą ufundowaną prze Biuro Podróży Optim Travel – wyjazdem na Targi Designu w Mediolanie.

Mój sukces nie byłby możliwy bez wsparcia osób i firm takich jak: Nasza Stolarnia – Magdalena Pasich, Wojciech i Jakub Warzecha, którzy wykonali na potrzeby konkursowego projektu piękny stolik, cieszący się ogromnym zainteresowaniem na targach. Dodam, że jest on dostępny w sprzedaży. Dziękuję również firmie LAKO, a w szczególności Klaudii Konsor-Osmędzie, dzięki której mogliśmy podziwiać piękne lampy Nazar, rzucające hipnotyzujące światło na wnętrze boxa. Lampy Nazar również bardzo przykuwały uwagę zwiedzających gości. Szczególne podziękowania kieruję także do firmy Martela i Pani Barbary Lamot za wypożyczenie kultowego fotela Kilta. Serdecznie dziękuję przemiłemu małżeństwu – Pani Oli i Piotrowi Wierzbińskim, którzy specjalnie
na okoliczność mojego projektu wypożyczyli nam swojego przepięknego kota Białka. Białek rozkochał w sobie całe targi. Nie było chyba osoby, która przeszłaby obojętnie wokół tego zjawiskowego zwierzaka. Bardzo dziękuję również firmie Eprom Service – Arturowi Pasichowi za profesjonalną pomoc w przygotowaniu transparentnej ściany z motywem okularów.
Największe podziękowania kieruje jednak do firmy IT Service&Support, której właścicielem jest Dariusz Bednarek. Darku byłeś dla mnie nie tylko Service, ale przede wszystkim Support!
Bez Ciebie ten projekt, jak również stoisko firmowe Kwadratu nie funkcjonowało by tak sprawnie i perfekcyjnie jak to miało miejsce. Dziękuję Ci za pomoc we WSZYSTKIM!
Na sam koniec dziękuje bardzo Alfredowi Markowi i Grzegorzowi Garcarzowi za cenne uwagi i wskazówki na etapie realizacji projektu.