Oferta

– jest usługą mającą na celu zmianę dotychczasowego wyglądu wnętrza, która ogranicza się do stosunkowo niewielkiej ingerencji w przestrzeń. W ramach tej usługi obejmującej jedno lub więcej spotkań (w zależności od potrzeb Inwestora) dokonywane są decyzje dotyczące doboru poszczególnych elementów wyposażenia, takich jak meble, oświetlenie, zastosowane materiały wykończeniowe czy kolorystyka.

Usługa ta skierowana jest do tych z Państwa, którzy w szybki i prosty sposób, bez przeprowadzania generalnego remontu, pragną odmienić dotychczas użytkowane wnętrze, korzystając przy tym z wiedzy i doświadczenia projektanta, aby samodzielnie kreowana przestrzeń w pełni spełniała stawiane oczekiwania.

– to usługa, która skupia się przede wszystkim na wykonaniu projektu układu funkcjonalnego wnętrza, biorąc pod uwagę możliwość przearanżowania układu ścian, co często wiąże się z przeprowadzeniem generalnego remontu. Celem tej usługi jest przede wszystkim znalezienie opcjonalnie najlepszego rozwiązania funkcjonalnego wnętrza przy szczególnym uwzględnieniu walorów estetycznych pomieszczeń bez względu na późniejszy dobór wyposarzenia, którego Inwestor dokonuje sam.

Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do tych z Państwa, którzy mają sprecyzowane pomysły na wystrój wnętrza, a  zastanawiają się jedynie nad odpowiednim rozplanowaniem poszczególnych pomieszczeń i zaadaptowaniem każdego z nich. Efektem końcowym konsultacji z Inwestorem jest zwymiarowany rzut budowlany z uwzględnieniem informacji na temat poszczególnych elementów wykończenia ścian czy podłóg oraz usytuowania mebli.

– jest usługą skierowana przede wszystkim do innych podmiotów gospodarczych i instytucji, ale także dla indywidualnego odbiorcy.

Polega ona na stworzeniu odrębnego, oryginalnego języka graficznego niezbędnego w kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Wszelkie działania projektowe mają na celu stworzenie spójnej i czytelnej identyfikacji z jednoczesnym wyróżnieniem marki spośród podmiotów konkurencyjnych.

Głównym elementem procesu tworzenia identyfikacji wizualnej jest logo firmy, a także wizytówki, papier firmowy, materiały reklamowe itp. Usługa ta daje również możliwość stworzenia na specjalne życzenie Inwestora tzw. Księgi Znaku.

– jest kompleksową usługą zawierającą dokumentację, w skład której wchodzą koncepcje, konsultowane z Inwestorem i dopasowywane do jego indywidualnych potrzeb i upodobań, jak również rzuty budowlane pomieszczeń, dobór materiałów wykończeniowych i oświetlenia, dobór mebli oraz ich projekt, dobór tkanin i innych materiałów wnętrzarskich oraz detali, które nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Całość dopełniona jest wizualizacjami 3D wybranych pomieszczeń, co pozwala na pełniejszy i bardziej realny wgląd we wnętrze, które dopiero powstaje.

Usługa ta kierowana jest do tych z Państwa, którzy w znaczącym stopniu oszczędzając swój czas i energię, chcą realizować swoje potrzeby na poziomie światowych standardów i aktualnie obowiązujących trendów dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Gotowa dokumentacja projektowa pozwala na rozpoczęcie i przeprowadzenie prac związanych z wykończeniem inwestycji „pod klucz”.

– to usługa mająca na celu monitorowanie prac związanych z wykończeniem wnętrz. Nadzór opiera się przede wszystkim na współpracy z ekipami wykończeniowymi, które są szczegółowo instruowane odnośnie realizacji projektu.

Usługa ta ma na celu zapewnienie dokładnego odwzorowania projektu w rzeczywistości oraz nadzorowanie prac pod względem jakościowymi technologicznym.